Во время пуска “Антареса” американцы отдали дань уважения Александру Дегтяреву

Наш сайт сообщал, что 22 февраля в США успешно стартовала ракета «Антарес» с южмашевской первой ступенью. Перед самым стартом, в самый ответственный момент, американцы с уважением упомянули недавно ушедшего из жизни Генерального директора ГП «КБ «Южное» Александра Дегтярева. В группе «Yuzhnoye State Design Office»  в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Це був перший пуск «Антареса» без Олександра Вікторовича Дегтярева, Генерального директора ДП «КБ «Південне». Саме завдяки вагомому внеску Олександра Вікторовича у реалізацію міжнародного ракетно-космічного проєкта «Антарес», завдяки його величезному досвіду, активній позиції, наполегливості і волі до дій, космічний проєкт «Антарес» за участю України став реальністю.
За 12 хвилин до старту, під час заключного підтвердження готовності систем, представник американської корпорації Northrop Grumman, компанії-розробника РН «Антарес», доповів:
- «Перший ступінь. В пам'ять про Генерального директора «КБ «Південне» Олександра Дегтярева, чия участь у міжнародних космічних програмах сприяла успішним стартам РН «Антарес», перший ступінь готовий до пуску».
Сьогодні о 14:16 за київським часом вантажний корабель Cygnus NG-15 S. S. Katherine Johnson благополучно пристикувався до модуля Unity Міжнародної космічної станції, на борту якої зараз перебувають сім членів екіпажу.
ТК Cygnus доставив на станцію корисний вантаж - провізію та речі для екіпажу, матеріали для наукових досліджень, устаткування для станції та виходу у відкритий космос, комп'ютери та комплектуючі, кубсати.
Наразі у Центрі космічних польотів на острові Воллопс тривають підготовчі роботи до наступної місії NG-16.

дег_2 дег_3 старт_2

Метки: Александр Дегтярев, память, ракета «Антарес»