Вне службы. Участковый из Павлограда задержал матерого рецидивиста

23-летний полицейский Дмитрий Плендащий, возвращаясь после службы домой, задержал 37-летнего злоумышленника, ограбившего магазин. Об этом сообщает Поліція Дніпропетровської області.
«Дільничний з Павлограда поза службою затримав чоловіка, який пограбував магазин.
23-річний Дмитро Плендащий усього місяць працює дільничним Павлоградського відділу поліції. Він впевнений, що поліцейський має бути готовим працювати в режимі 24/7 та будь-якої хвилини прийти на допомогу - як на роботі, так і поза службою.
У п’ятницю 4 вересня дільничний офіцер поліції повертався зі служби додому. На вулиці побачив двох продавчинь магазину, які бігли за чоловіком та прохали про допомогу.
Як з’ясувалося, покупець не розрахувався за товар, а коли йому зробили зауваження, почав тікати. Поліцейський швидко наздогнав та затримав грабіжника. Потім викликав на місце слідчо-оперативну групу, яка задокументувала злочин, та вилучила викрадені речі. Слід зазначити, що 37-річний затриманий неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення майнових злочинів.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу України», - отмечается в сообщении.

пол

Метки: магазин, ограбление, Павлоград, участковый