Вместо пандуса электроподъемник: революционное новшество в Покрове

Электрические устройства появились в Покрове у дверей амбулатории №4 (взрослая поликлиника), амбулатории №5 (детская поликлиника), 36 микрорайон амбулатории №2 и пандус в амбулатории Шолохова. Теперь людям с ограниченными возможностями будет значительно удобнее добраться до медучреждений. Об этом сообщается на сайте горсовета Покрова.

- Тепер крім пандусів для маломобільних містян облаштовано підйомники з електричними приводами, - поясняется в сообщении. - Працюватиме пристрій за викликом, пацієнта обов’язково супроводжуватиме медпрацівник. Розміри платформи адаптовані до візочків та відповідної ваги. Підйомники легкі у користуванні, оптимально зручні для людей з обмеженими можливостями. Такі конструкції прекрасно себе зарекомендували, тепер вони і у Покрові. Також облаштовано сучасний пандус в амбулаторії Шолохового.
За словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олексія Леонтьєва, таке поповнення – ще один крок до створення комфортних умов – безбар’єрності та універсальності медичних закладів.

панд панд_2 панд_4 панд_5 понд_3

Метки: амбулатория, Покров, электроподъемник