Власник мережі пунктів обміну валют зі спільниками створив масштабну шахрайську схему

Чергових шахраїв викрили на Дніпропетровщині. Як повідомили у обласній прокуратурі, за даними слідства власник мережі пунктів обміну валют з двома спільниками розробили схему заволодіння грошима клієнтів.
Вони давали оголошення про можливість переведення коштів за кордон. А потім під вигаданими привидами гроші не переводили. Так 27 лютого 2022 року до них звернулася сімейна пара – власники приватної клініки у м. Дніпро для здійснення переказу грошових коштів за кордон. Свої зобов’язання підозрювані так і не виконали, оскільки не мали намірів перераховувати гроші. Таким чином вони заволоділи заощадженнями потерпілих на суму 800 тис доларів США.
У ході спецоперації правоохоронці провели понад 20 обшуків на території Одеської, Дніпропетровської та Львівської областей.
За місцями проживання фігурантів та пунктах обміну валют вилучено банківські картки, комп’ютерну техніку, телефони, зброю, грошові кошти, «чорнову» документацію.
Зараз встановлюються інші потерпілі та можливі причасні до шахрайської схеми.
Прокурором подані клопотання до суду щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів – тримання під вартою з альтернативою внесення застави 40 млн грн.
За скоєне фігурантам може загрожувати від 5 до 12 років з конфіскацією майна.
Приклад  - 28

Приклад  - 31

Приклад  - 29

Приклад  - 57

Метки: шахрайство