Видео аварии на криворожском Коксохиме оказалось фэйком

Видео жутко дымящего Коксохима в Кривом Роге, которое появилось в Фейсбуке якобы из-за аварии, оказалось фэйком. Видео можно посмотреть здесь.

Однако в группе «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Фейсбук опубликовано следующее опровержение и видео состояния

Коксохима.

-Сьогодні користувачі соціальних мереж активно поширювали відео, на якому нібито зафіксована аварія на коксохімічному виробництві АрселорМітталКривийРіг. Ці кадри набули неабиякого розголосу. Нажаль, навіть самих криворіжців не збентежив той факт, що небосхил над містом був чистий, без будь-яких ознак задимлення через аварію.

Дякуємо розповсюджувачам відео за увагу до підприємства, проте правда виглядає інакше.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» офіційно спростовує факт сьогоднішньої аварії на КХВ. Більш того, розглянувши відео, можна переконатися, що воно могло бути зроблено не менше ніж кілька років тому. До сьогоднішнього дня і до сьогоднішньої ситуації воно не має жодного відношення. Про це свідчать деякі елементи технологічних конструкцій, що на даний час вже реконструйовані. Окрім цього, судячи з характеру диму, таке відео можна було б зняти лише в холодний період року, а не в літню спеку, як зараз.

Щоб підтвердити ці факти, щойно ми зафіксували КХВ на відео. Кут зйомки обрали той самий. В коментарях під постом можете на власні очі порівняти картинку та побачити різницю.

Друзі, дуже просимо вас довіряти тільки офіційним джерелам інформації і не поширювати чутки або неперевірені факти про підприємство.

Метки: АрселорМіттал Кривий Ріг, Коксохим, опровержение, фейк