Від місцевих виробників: у Дніпрі продемонстрували різний спецодяг до Дня охорони праці

28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, у Дніпрі організували показ спецодягу від місцевих виробників. Продефілювали у костюмах (зокрема і у захисному спорядженні) медики, металурги, рятувальники, працівники комунальних і соціальних служб, представники громадського харчування.

_MG_4988

«Дуже добре, що у Дніпрі є місцеві виробники, які виготовляють різний спецодяг високої якості. Вони самостійно розробляють моделі форменого одягу, тканини відповідають усім європейським стандартам і вимогам роботи на тих чи інших підприємствах, зокрема й там, де є шкідливі, небезпечні умови праці, які потребують додаткового захисту працівників», – підкреслила начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

_MG_5025

Представниця мерії також нагадала, що відповідно до законодавства, саме роботодавець зобов’язаний створити систему охорони праці на підприємстві, прибрати небезпечний чи шкідливий вплив на працівників, а відтак – захистити їх під час роботи.

_MG_5048

Зі свого боку заступник начальника 2-ї державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, майор служби цивільного захисту Артем Чегрін зазначив: «Костюми дніпровських рятувальників – легкі, зручні, надійні, відповідають усім сучасним вимогам. Такий костюм гарантує максимальний рівень захисту, захищає від теплових впливів, полум’я. І питанням безпеки й комфорту опікується міська влада, зокрема, за дорученням саме мера Бориса Філатова у 2017 році коштом муніципального бюджету було придбано 260 спеціальних захисних костюмів для пожежних».

_MG_5013 _MG_5073 _MG_5078 _MG_5086

Метки: Всесвітній день охорони праці, спецодяг