Від коронавірусу вакцинувалися понад 417 тис мешканців Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині від коронавірусу вакцинувалися понад 417 тис людей. З них двома дозами – майже 153 тис. Щепитися може кожен бажаючий повнолітній мешканець регіону. Про це стало відомо під час пресконференції в облдержадміністрації.

ODA_4353

«Нині вакцинація доступна всім повнолітнім українцям. Препарат люди обирають самі. Попередній запис не обов’язковий. Оберіть час та зробіть щеплення. Захистіть себе і близьких від небезпечної хвороби», – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

Щепитися мешканці Дніпропетровщини можуть в одному з 30 центрів масової вакцинації. Працюють і 219 стаціонарних пунктів щеплення та 114 мобільних бригад.

«За останній тиждень кількість охочих імунізуватися подвоїлася. Більшість людей обирають для щеплення вакцини Pfizer та Moderna. Проте і до Coronavac інтерес зберігається», – розповів керівник Обласного центру вакцинації Олександр Родинський.

Адреси пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА, на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря.

ава

Метки: вакцинация, коронавирус, щеплення