Ветераны АТО помогают нуждающимся семьям овощами, семенами и средствами защиты растений

Ветераны АТО из разных уголков Украины объединились, чтобы поддержать продовольствием семьи, которые оказались в затруднительном положении во время карантина. Бывший замкомбата танкового батальона "Зверобой" Александр Буйволюк обратился к знакомым фермерам, у которых в связи с ограничением торговли все равно много продукции пропадает. И они дали бесплатно около 200 тонн продуктов. Деньги на дальние перевозки попросили у меценатов в Запорожье, Днепре, Киевской области. А теперь Александр Буйволюк объявил в Фейсбуке о новой инициативе.

помощ__5

-Друзі! Цим постом оголошую про ще одну ініціативу!
Впродовж останніх тижнів ми допомагали овочами, а зараз пропонуємо допомогти собі у майбутньому врожаї! Останні 20 довоєнних років я щільно займався насінням овочевих культур, та засобами захисту рослин, тож на звернення допомогти та запровадити нову програму відгукнулось багато друзів та партнерів!
Не претендую на надзвичайні пізнання, але агротехнічні поради землеробам та долученість друзів-фахівців гарантую!
Ми формуємо Вам пакет з насінням та набір засобів захисту рослин. Ніж чекати на допомогу- краще здобути самим!
Першим кроком стало забезпечення насіннєвою картоплею Твереза спільнота "Крепость" дякуючи Dmitriy Derbentsev та Ігор Завадський, за насіння овочів дякую Лихолай Володя, Sergiy Shyn, Сергій Петрович Гречаний та ЗЗР - Oleg Chyzh та Подрядський Володимир.
Дмитро Олександрович Кошка- логістика та доставка по Дніпру. Дніпровський штаб волонтерів- дякую за координацію та допомогу!
Загалом охоплено більше 2500 родин, звіти продовжують надходити..!
Ми продовжуємо!

помощ__3

помощ_ помощ__2

Метки: ветераны АТО, карантин, овощи, помощь нуждающимся, продукты, фермеры