Вакцинуватися від коронавірусу можуть всі бажаючі мешканці Дніпропетровщини

Відсьогодні імунізуватися від COVID-19 можуть всі мешканці Дніпропетровщини від 18 років. Для цього слід звернутися до найближчого пункту щеплення або центру масової вакцинації, повідомив перший заступник очільника області Володимир Орлов.

7

«В Україні стартував п’ятий етап вакцинації від коронавірусу. Тепер щепитися можуть всі повнолітні мешканці області. Не обов’язково попередньо записуватися або належати до груп ризику. Потрібне тільки бажання вберегтися від небезпечної хвороби», – зазначив Володимир Орлов.

Він додав, що пацієнт може сам обрати вакцину, якою зроблять щеплення.

З препаратами Coronavac, Comirnaty (Pfizer), Moderna працюють у 24 центрах масової вакцинації. Вони – у Дніпрі, Кривому Розі, П’ятихатках, Нікополі, Марганці, Широкому, Тернівці. Цього тижня такі центри планують відкрити у Кам’янському, Павлограді та Синельниковому.

В амбулаторіях Дніпропетровщини працюють 219 стаціонарних пунктів щеплення. Там можна вакцинуватися Coronavac та другою дозою AstraZeneca.

8

114 мобільних бригад імунізують організовані колективи та мешканців регіону, які самі не можуть дістатися до пункту щеплення. Працюють з Coronavac, AstraZeneca, Comirnaty (Pfizer), Moderna.

«Син спочатку вакцинувався. Він став прикладом для мене. Я вирішила також убезпечити себе. Прийшла на пункт щеплення свідомо, зваживши всі «за» та «проти». Після уколу почуваюся чудово», – поділилася мешканка Дніпра Вікторія Білецька.

Адреси та телефони пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря. Імунізуватися можна в порядку живої черги. Або попередньо записатися за телефоном 0 800 60 20 19, за номером пункту щеплення або центру вакцинації населення.

Загалом на Дніпропетровщині від коронавірусу щепилися понад 353 тис людей. Двома дозами – майже 120,5 тис.

Метки: коронавирус, щеплення