В зоне ООС погиб молодой боец из Днепропетровской области

Стало известно имя четвертого бойца, погибшего в эти страшные дни в зоне ООС. Это наш земляк Сергей Гайченко, молодой герой из Днепропетровщины.

Раевская громада, откуда родом парень, выразила искренние соболезнования матери бойца Гайченко Елене Ивановне, родным и близким. На странице «Раївська сільська рада» в Фейсбуке рассказали о герое.

боец

- ГАЙЧЕНКО Сергій Валерійович народився 9 вересня 1993 року в с. Михайлівка Синельниківського району Дніпропетровської області.

Військову службу за контрактом розпочав з 2015 року в Київському окремому Президентському полку України. 24 серпня 2016 року солдат Сергій Гайченко отримав Подяку Міністра оборони України за активну участь у підготовці та проведенні параду військ з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

20 вересня 2019 року був знов призваний на військову службу Синельниківським об'єднаним міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області.

26 березня 2021 року командир бойової машини - командир гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А3892 старший солдат Гайченко Сергій Валерійович, загинув, отримавши вогнепальне кульове поранення, несумісне з життям. Йому було всього 27 років…

Сергій Гайченко мав багато друзів, був вірним товаришем та справжнім патріотом України.

На жаль, словами неможливо загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Пишаємося нашим земляком, який мужньо боронив свободу та незалежність України. Пам’ять про його подвиг вічно житиме в наших серцях.

Слава Герою і вічна пам’ять!