В Желтых Водах провели фотосессию для сбора средств для стерилизации бездомных животных

18 июня в парке Славы творческая желтоводская община организовала фотосессию в украинском стиле для всех желающих, целью которой был благотворительный сбор средств для стерилизации бездомных животных. В группе «Жовті Води- Україна» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

жив 2

-Оскільки покинутих бродячих котів і собак в місті чимало, захисники тварин вирішили не чекати допомоги від влади, а власними зусиллями зібрати кошти на стерилізацію, щоб бездомних тварин не ставало ще більше.
Людей на фотосет прийшло чимало. Всі дотримались основної вимоги- образ мав бути в українському стилі. Козаки та україночки порадували своєю красою та оригінальністю образів. Хто не мав своїх вишиванок, шароварів чи необхідних елементів одягу, могли взяти все необхідне до свого образу в Палаці Культури.
І взагалі, спонсорів фотосходки було чимало. Найкращі фотографи Жовтих Вод погодилися безкоштовно фотографувати всіх бажаючих. Учасники фотосесії дякують усім організаторам за прекрасно організовану фотозону, солодощі, надані ТД "Добробут", за фотографії та незабутні враження від зустрічі.

жив_3 жив_4 жив_5 жив_6 животный животных жив

Метки: Жёлтые Воды, сбор средств, стерилизация животных, фотосессия