В Желтых Водах поздравили Анну Федосеевну со 100-летним юбилеем

Еще одна жительница Желтых Вод отметила свой 100-летний юбилей. Десант из представителей городского управления труда и соцзащиты и Совета ветеранов по этому случаю приехал поздравить юбиляршу Беспалько Анну Федосеевна. В группе «УПСЗН ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

101
- Ганна Федосіївна Безпалько (у дівоцтві - Савицька) народилась 2 листопада 1920 року у селі Корсунівка, Петровського району, Кіровоградської області у селянській сім’ї. З п’яти років залишилась сиротою. Почала працювати з малолітства. У 1937-1938 році вийшла заміж за Безпалька Тимофія Лукича.
В шлюбі народила чотирьох дітей - три доньки та одного сина. У 1937- 1939р.р. Ганна Федосіївна працювала на шахті «Орджоникидзе» руднік Леніна. 1940-1941р.р. – працювала у Жовтоводській конторі ОблДніпроТорг. З самого початку Вітчизняної війни чоловік Ганни Федосіївни був призваний до лав Радянської Армії. Був неодноразово поранений на фронті і закінчив війну у 1945 році після тяжкого поранення в бою у Будапешті.
Свою трудову діяльність Ганна Федосіївна закінчила у 1992 році.
Ганна Федосіївна має статус учасника війни та члена сімї померлого ветерана війни. У вересні 2015 року померла донька Світлана, а у грудні 2015 року - син Анатолій. Ці трагічні обставини підірвали стан здоров’я Ганни Федосіївни. Дві доньки Ганни Тимофіївни Лариса та Людмила проживають на території РФ, м. Іваново. Ганною Федосіївною піклується її онук - Березовський Юрій Олександрович , якій мешкає у місті та його жінка. На даний час Ганна Федосіївна має поганий зір, але по помешканню пересувається самостійно, знаходиться у здоровому глузді. Охайна та доглянута, дуже привітна.

Метки: 100 лет, Беспалько Анна Федосеевна, юбилей