В Желтых Водах мэр присоединился к «Маршу за животных»

Вчера состоялся Всеукраинский «Марш за животных» - самое масштабное из зоозащитных событие. В Желтых водах такой марш организовали зооволонтеры. Мэр Дмитрий Ханис в свой выходной день присутствовал на акции не только как глава города, но и как человек, который помогает волонтерам Жёлтых Вод. Об этом в Фейсбуке сообщила зооволонтер Татьяна Миросенко.

марш

- Хочу подякувати кожному, хто небайдужий до питань, пов'язвних з тваринами, які разом з нами живуть на цій планеті. Тому що, тільки від нас залежить яким буде життя навколо нас завтра.
Велика подяка моїм співорганізаторам:
Александра Ганжа, Наталья Костюк, Вікторія Сошнікова.
Дякую всім, хто прийшов, підтримав, брав участь. Ще величезна подяка людям, які пожертвували гроші для тваринок.
Ми назбирали 1868 грн 50 коп.
Та двом кошенятам (з тих, що нам напередодні підкинули у коробці) знайшли нові домівки.
І ще одне... Бо аж ніяк не можу оминути цю тему. Волонтери - це люди альтруїсти, які абсолютно безкоштовно витрачають своє життя, свій час, сили, здоров'я, кошти на те, що вважають для себе пріоритетним. При тому, що ми, як зооволонтери активно співпрацюємо з іншими волонтерами нашого міста та АТОвцями. І якщо всім невдоволеним громадянам дуже кортить повказувати що нам треба робити і в яких акціях краще приймати участь, то в мене для вас є гарна новина: ви взмозі змінити цей світ і своє життя на краще. Треба просто вставати, відривається від телефонів і діяти, відстоювати свої інтереси у сферах, якими не задоволені. Успіхів!

марш_2

Такой же Марш прошел и в Каменском. Фото размещено в группе «Сила Людей Кам'янське» в Фейсбуке.

- Сила Людей міста Кам'янське поруч с зоозахистниками проти жорсткого поводження з тваринам, - отмечается в публикации.

Кампенское

Метки: «Марш за животных»