В Желтых Водах мать с сожителем издеваются над ребенком с инвалидностью

В Желтых Водах неравнодушные жители пытаются защитить 7-летнюю девочку с недостатками слуха и речи от… родной матери. Об этом сообщается в группе «ЖВ - на пульсі» в Фейсбуке.

- Інцидент трапився у ніч з суботи на неділю, була викликана поліція та написані заяви по даному випадку, - отмечается в сообщении. - Зі слів свідків, мати та її співмешканець силоміць вкладували дівчинку спати, було чути ненормативну лексику та погрози на адресу дитини про фізичну розправу, а згодом і сухі хрипи та кашель, що, ймовірно, свідчить про те, що погрози були приведені в дію.
Дитина з вадами слуху та мови, а, отже, не може навіть покликати на допомогу. Сім'я знаходиться на обліку, як проблемна. Дівчинку вже вилучали з сім'ї, а матір намагалися позбавити материнських прав, але жовтоводський суд повернув її в родину.
Коли поліціянти приїхали на виклик, вони не змогли зайти до помешкання, хоча було повідомлення, що там є загроза життю та здоров'ю дитини. Поліцейські можуть проникати до житла особи без вмотивованого рішення суду в невідкладних випадках, пов'язаних із припиненням вчинюваного акту домашнього насильства, у разі безпосередньої небезпеки для життя чи здоров'я постраждалої особи"( ЗУ Про запобігання та протидію домашньому насильству)
Постає питання, хто захистить дівчинку, якщо люди, які можуть це зробити, закривають очі.
Написана заява у поліцію.
По даному випадку небайдужі громадяни звернулися на Урядову лінію, звернення зафіксовано. Також було звернення до начальника поліції, яка обіцяла взяти справу під особистий контроль.

Метки: Жёлтые Воды, издевательства, ребенок с инвалидностью