В Военно-медицинский центр Днепра доставили специализированные койки из Франции

Сегодня в рамках Международной стратегической инициативы «Допомога Cхід» в Военно-медицинский клинический центр Восточного региона передали 16 специализированных коек и матрасов на общую сумму более 140 тыс. грн. Об этом сообщается в группе «Військовий госпіталь. Дніпро» в Фейсбуке.

- Як зазначив координатор стратегічної ініціативи «Допомога Схід» капітан Борис Кутовий у грудні 2020 року та на початку січня 2021 року із Франції до України прибув черговий гуманітарний вантаж медичного призначення на загальну суму близько 2 млн. гривень, - отмечается в сообщении. - Вказаний вантаж був розподілений серед військових медичних закладів та цивільних лікарнях які розташовані в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил.
В свою чергу заступник начальника ВМКЦ Східного регіону полковник медичної служби Віктор Івчук, зазначив що, це медичне обладнання допоможе нам максимально полегшити роботу з хворими нашого медичного персоналу і прискорити лікування та реабілітацію людини, особливо тих які відновлюється після травм чи операцій.
- Ми щиро вдячні керівництву Збройних Сил України, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» за допомогу та підтримку, - подякував полковник медичної служби Віктор Івчук.
Нагадаємо, що міжнародну стратегічну ініціативу «Допомога Схід» було започатковано у квітні 2018 року, коли генерал-лейтенант Сергій Наєв очолив операцію Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. До провідних партнерів проекту одразу увійшли Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) на чолі з Леонідом Костюченко, Асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе), яку очолює Діана Дольс. Керівником-координатором проекту в Україні є офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ, пісьменнік Борис Кутовий.

гос гос_2 гос_3

Метки: Военно-медицинский центр, новые кровати