В Університеті третього віку підбили підсумки річної роботи

17 грудня в Університеті третього віку підбили підсумки роботи за рік. З цієї нагоди влаштували святковий концерт. На сцені Університету імені Альфреда Нобеля виступили слухачі проєкту – переможці конкурсу «Університет має талант» і гості свята. Найактивніші студенти отримали листи-подяки від міського голови Бориса Філатова та цінні подарунки.

_MG_7114

«Це був досить насичений рік. Лекційні напрямки поповнилися практичними заняттями на смартфонах, з’явилися нові предмети: гімнастика плейстик, скандинавська ходьба. Для слухачів університету влаштували творчий конкурс «Університет має талант», а також вони брали участь у спортивно-музичній ході у рамках фестивалю «З Україною в серці» та разом із вихованцями дитячо-юнацького центру «Штурм» влаштували до Дня міста великий танцювальний флешмоб «Дніпро єднає покоління». Таким чином наші слухачі демонструють усім, що навіть у поважному віці можна і потрібно жити активним життям», – розповіла завідувачка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Анастасія Кувайкіна.

Також вона додала, що наразі навчальний рік завершено. Заняття нового семестру розпочнуться 1 лютого 2020 року. Але набір до університету ведеться без перерви. Крім цього, всі учасники соціального проєкту можуть відвідувати театральні вистави у Дніпрі безкоштовно.

_MG_7174

«Я студент Університету третього віку з 2017 року, чим дуже пишаюся. Ми вдячні меру за те, що у нас є така можливість у поважному віці активно навчатися чогось нового та розвиватися. Це корисна справа, адже багатьох пенсіонерів буквально вирвали з квартир, дворів, лавочок. Багато з нас ніби народилися знову – із таким задоволенням ми відвідуємо заняття. Я також вдячний всій команді, яка працює над проєктом, адже вони роблять все, щоб подарувати нам позитив і нові емоції», – поділився враженнями слухач Університету третього віку Микола Давидич.

Нагадаємо, соціальний проєкт «Університет третього віку» реалізується з ініціативи мера Бориса Філатова. Наразі у ньому зареєстровано 10 220 слухачів. Участь у проєкті – безкоштовна. Навчання проводиться за факультетами: психологія, українознавство та українська мова, здоровий спосіб життя, агрономічний, правознавство, іноземні мови, мистецтва, комп’ютерні технології. Прийом документів триває. Більше про проєкт можна дізнатися на сторінці www.facebook.com/UTVdp або за телефоном: 778 03 44.

_MG_6924 _MG_6979 _MG_7038

_MG_6902 _MG_6954 _MG_6967

Метки: Університет третього віку