В Днепре курсантов университета внутренних дел наградили за героизм и мужество

На плацу Днепропетровского государственного университета внутренних дел состоялось награждение курсантов, которые проявили мужество и героизм при задержании вора и помогли пострадавшему в ДТП.
На сайте университета об этом сообщается следующее.

строй

-За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість було оголошено Подяку Міністра внутрішніх справ України та нагороджено цінним подарунком курсанта факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Юрія Тополянського. Правоохоронець затримав крадія в супермаркеті «АТБ».

награда_2

За сміливі та рішучі дії під час рятування життя і надання невідкладної допомоги було оголошено Подяку Міністра внутрішніх справ курсантам факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олегу Манойлу та Тетяні Біденчук. Майбутні правоохоронці стали свідками ДТП і відразу ж кинулися допомагати постраждалому – хлопцю, якого збило маршрутне таксі, коли той намагався перебігти дорогу. Курсанти викликали швидку та поліцію, зателефонували рідним та знаходилися поряд із постраждалим до прибуття лікарів.

награжд

Нагороду від ректора ДДУВС полковника поліції Андрія Фоменка отримали 45 курсантів та студентів за активну участь у творчих, спортивних, громадських та культурних заходах тощо.

Метки: курсанты, награждение, университет внутренних дел