В церковь Днепропетровщины проник коронавирус: священник призывает к бдительности

Духовенство призывает жителей Аполлоновки (Солонянский район) не рисковать своим здоровьем и жизнью своих односельчан, а оставаться дома, имея в виду сложную ситуацию с заболеванием коронавирусом. Священники проводят службы без участия прихожан.

110189161_1237478723262240_3932300230135954616_n

- Дорогі брати і сестри, земляки Аполлонівці! Думаю, всім вам вже відомо, що у нашому селі медики клінічно підтвердили два випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Осередком поширення стала місцева релігійна громада Російської Православної Церкви. За останньою інформацією медиків, настоятель храму перебуває на лікуванні в інфекційній лікарні м.Дніпро.

- У зв'язку з цим я закликаю в першу чергу вірян Української Православної Церкви, яких я духовно окормляю, бути пильними та відповідальними як до свого життя та здоров'я, так і до життя та здоров'я ваших ближніх. Дотримуйтеся ретельно усіх карантинних норм, вважаючи це не тягарем, а виконанням заповіді Христової про любов до ближніх. Без нагальної потреби прошу не покидати власні домівки, а в разі нездужання обов'язково звертатися до лікарів. Прошу свою громаду також молитися за здоров'я та одужання хворого ієрея ПЕТРА. Також повідомляю, що у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Аполлонівці та з метою захисту ваших життів БОГОСЛУЖІННЯ У НАШОМУ ХРАМІ в НЕДІЛЮ 19, 26 липня та 2 серпня ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ БЕЗ УЧАСТІ МИРЯН. Благословляю у ці дні до посиленої домашньої молитви. На всіх мешканців Аполлонівки закликаю Боже благословення та молюся разом з вами про подолання згубної пошесті, - написал настоятель Свято-Вознесенского храма ПЦУ села Аполлоновка иерей Игорь Иванов.

 

 

Метки: Аполлоновка, коронавирус, церковь