Четвер, 19 червня 2025 року

В Томаковской громаде потерялся школьный автобус, – СОЦСЕТИ

При наличии школьного автобуса дети Томаковки вынуждены добираться в школу своим ходом. Автобус не используется, потому что его нельзя обслуживать и заправлять за средства местного бюджета. Эту историю пытаются распутать в группе «Томаківка» в Фейсбуке.

- На нашій сторінці ми рідко ділимось негативними моментами життя громади, але вважаємо що про таке іноді необхідного говорити.
Ця історія почалась ще минулої осені, тоді, після проведення місцевих виборів до Томаківської громади приєдналась Зеленогайська громада, яка складається з 5 населених пунктів і має значну територію.
Там знаходиться навчальний заклад – Зеленогайський НВК. За цим навчальним закладом було закріплено автобус, він обслуговував заклад, підвозив дітей та вчителів. Так, як Зеленогайська громада має велику територію, шкільний автобус, в цих умовах є безумовною необхідністю. Проте, при передачі цього закладу в комунальну власність, автобус разом з ним передано не було. Виявилось, що цей автобус перебував в державній власності – власності Томаківської РДА.
Далі почалось довге, але, нажаль безрезультатне спілкування. Виконавчий комітет неодноразово просив голову адміністрації передати цей транспорт. Спочатку були складнощі на рівні законодавства, а потім, чомусь, голова Томаківської РДА Євген Євтушенко змінив свою думку і розпорядження про передачу автобусу було скасовано, сам автобус забрали у не відомому напрямку.
Після зимових канікул діти пішли до школи пішки. Підвіз дітей здійснювати просто не було на чому, з’явилось побоювання що громада може взагалі не отримати у власність цей важливий транспорт. Зауважимо, увесь цей час автобус не використовувався, бо на нього не можна було витрачати кошти місцевого бюджету: заправляти, ремонтувати.
В итоге крайними оказались дети. Пока представители власти выясняют отношения, они не знают, как будут добираться в школу в следующем учебном году.
Редакция проследит за развитием ситуации.

скрин

Метки: Томаковка, школа, школьный автобус

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.