В Таромском задержали двух иностранцев, пытавшихся обворовать доверчивого пенсионера

Двое мужчин под предлогом продажи техники зашли в квартиру 70-летнего потерпевшего и хотели завладеть его деньгами.
Сообщение поступило в отделение полиции №3 Днепровского районного управления полиции 25 мая. Как установили правоохранители, около 17:30 в поселке Таромское двое мужчин познакомились с 70-летним пенсионером. Злоумышленники попросили дедушку оставить в его квартире технику, поскольку им нужно покинуть пределы страны, а вернувшись, они ее заберут. На странице Полиции Днепропетровской области об этом сообщается следующее.

- По приїзду до місця мешкання літнього чоловіка, крадії занесли речі до квартири та запропонували дідусю придбати техніку. Пенсіонер відмовився та пояснив, що в нього немає грошей.
Коли дідусь відволікся злочинці зайшли до кімнати та намагалися викрасти зі схованки сумку з грошима у сумі 57 тисяч гривень, однак потерпілий їм завадив. Після чого зловмисники втекли.
Працівники кримінальної поліції встановили, що до вчинення злочину причетні 25 та 33-річні громадяни іншої держави. Іноземців затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі відділення поліції №3 повідомили зловмисникам про підозру за ч. 3 ст. 15 (замах на кримінальне правопорушення) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Метки: воры, мошенники, пенсионер, Таромское