В Таромском пожилая пара устроила оргию на детской площадке

В Таромском разыскивают пожилую пару, которая занималась сексом прямо на детской площадке на глазах у детей.

Такой абсурдный случай произошел вечером 21 июня. На детскую площадку пришли мужчина и женщина около 60-ти лет. В тот момент там находились местные жители, в том числе, и дети.

Неожиданно пара стала публично заниматься любовью прямо на столе. Шокированные таромчане даже не сразу догадались вызвать полицию. А потом уже было поздно.

Такое аморальное поведение людей солидного возраста повергло в шок общественность. Теперь любителей острых ощущений разыскивают, чтобы наказать за правонарушение.

Ситуацию изложил в фейсбук-группе «МИ З ТАРОМСЬКОГО м.Дніпро» Bohdan Lypa.

-Розшукуються дві особи (чоловік та жінка) приблизно по 50-60 років обом. Жінка з каштановим волоссям, середнього зросту, великі бедра й злегка повне тіло. Чоловік був у "брудно-бежевих" шортах, сивий з густими бровами, великої статури з пузом (близько до 100 кг ваги), трохи вищий за партнерку.

21 липня близько о 20:00 на дитячому майданчику біля Іскри двоє особи вирішили привселюдно задовольнити свої сексуальні потреби, що переросло в аморальне поводження в громадському місці на очах у дітей. В момент скоєння правопорушення були присутні очевидці: неповнолітні діти, двоє чоловіків ("лисих") та жінка з рижим волоссям. Правопорушникам було зроблено зауваження від присутніх в момент скоєння правопорушення, які знаходились поруч, на що ті ніяк не прореагували і їх зовсім не бентежив той факт, що поруч знаходились діти.

Якщо хтось знає цих людей, або був присутній в момент скоєння злочину, прошу повідомити про це в коментарях. Зараз важлива уся інформація!

Попереджаю! Якщо ті люди знайдуться, то їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності та судових слідчих дій, а їх обличчя будуть показані привселюдно в групу!

Якщо будуть відбуватись подібні дії від інших громадян, то запам'ятайте, що з рук вам це не зійде! – грозит автор поста.

219122577_1462052410842181_6063015272320963862_n

Метки: детская площадка, Таромское