В Сурско-Литовском выделили участок под зону отдыха с выходом к речке

Депутатский корпус Сурско-Литовского согласовал віделение участка земли под небольшую зону отдыха. Об этом в Соцсети сообщила местная жительница Инна Назаренко.

- Є в нашому селі Сурсько-Литовському така маленька вулиця - Задунайська. Сама назва її якби натякае, що вона десь на окраїні. Так і є, - отмечается в сообщении. - Вона від основних житлових масивів відокремлена річкою, глибокими ярами, залізною дорогою, та гранітними стелями Українського кристаличного щита.
Люди там живуть, як малесенька громада. Чогось домагаються від влади на благоустрій, щось роблять самі. 23.12.2020 р. наш сільський депутатський корпус погодив надати їм в користування участок землі під невеличку зону відпочинку з виходом на річку.
Разом з представниками вулиці ми почали обмірковувати, як краще все облаштувати. В планах зробити так, щоб вся ділянка і поряд з нею природний масив стали единою гармонійною для людини і природи зоною.
Для цього починаемо готувати за допомогою фахівців проект надання гранітним скелям та природному комплексу навкруги статусу ПАМ`ЯТКИ ПРИРОДИ . Цей статус місцю планували надати ще у 80-хх рокам 20 ст.
Заповідний статус "ПАМ`ЯТКА ПРИРОДИ" допоможе залишити його місцем природнього спокою та приверне більшу увагу в плані збереження рослин, птахів та нарешті прибрати багаторічне звалище поряд з червонокнижними ковилою та сон-травою....

зон зон_2 зон_3 зон_4 зон_5

Метки: зона отдыха, Сурско-Литовское