В Сети показали, какие киоски пришли на смену снесенным мафам (ФОТОФАКТ)

В Днепре стали появляться новые малые архитектурные формы, вместо снесенных нелегальных. Об этом сообщается в группе «UrbanDnipro» в фейсбук.

-Наверное, уже все обратили внимание на киоски в новом стиле, которые по всему городу приходят на смену старым, - отмечается в сообщении.

Хотя в комментариях пользователи отметили малую ширину оставленного тротуара.

 - Протягом останніх двох років в різних куточках міста старі кіоски замінюються новими. Всі вони мають приблизно однаковий вигляд.

Розглянемо нові кіоски на Образцовому ринку, адже це найкраще виконання в місті на сьогодні. Тут, крім самих кіосків, провели благоустрій, що позитивно відбилося на сприйнятті всього середовища.

Так, кіоски — це погано, тим паче в такій кількості. Але немає можливості взяти й одразу позбутися їх. Тому така трансформація є хорошим проміжним етапом між "погано" та "добре". Еволюція неминуча.

В цілому, завдяки уніфікованому дизайну та більш сучасним матеріалам, такі кіоски виглядають набагато краще своїх попередників, а територія втрачає маргінальний статус.

Звичайно, краще б їх взагалі не було, але на даному етапі розвитку суспільної свідомості українців та економічного розвитку України це неможливо без застосування репресивних методів. Приймаємо це як тимчасову даність, - говорится в сообщении.

киоск

цц цццц цццццццц

 

 

Метки: МАФы