Всухомятку: в школе Александровки уже два года нет столовой

Село Александровка Днепровского района, Днепропетровский области, всего 1 км от Днепра. 400 учеников. 2 года здесь нет столовой и актового зала. Об этом сообщается в группе «БАТЬКИ SOS» в Фейсбук.

школа

-Шановні освітяні! Доможіть! Крик душі 400 учнів та їх батьків! Село Олександрівка, Дніпровського района, Дніпропетровський області, всього 1 км від Дніпра. Школа, про яку забула районна та облдержадміністрація, - отмечается в сообщении. - На сьогоднішній день є величезна проблема для 400 учнів і вчителів Олександрівської школи. 2 роки в нас немає їдальні та актової зали. Діти харчуються в жахливих умовах (один клас обладнали під тимчасову їдальню), їжа привізна вартістю 30грн без пільг !!! Райдержадміністрації в 2018 році обіцяла капітальний ремонт їдальні та зали, було проведено тендер, проектні роботи і укладено договір на 14 мільйонів грн ). Але роботи не почалися (був тільки перекритий дах та виконано демонтаж -це все тільки за 3 мільйона грн, аж смішно) і вже на початку навчального року цей договір з підрядником було розірвано.

Тепер знову 2-3 міс. бюрократії, новий тендер, новий підрядник, очікування надходження бюджетних коштів на ремонт і т.д. А діти без їдальні.

Після демонтажу залишилося будівельне сміття, яке досі перебуває навколо школи. Діти постійно знаходяться поруч з іржавими дошками, цеглою та іншим сміттям, наражаючись на небезпеку.

Батьки доведені до крайності і готові писати скарги  в усі інстанції. Зверталися і на гарячу лінію, але сміття досі лежить і знову годують обіцянками виділити гроші в кінці року і на наступний рік. Це нескінченне коло, постійний футбол вже нестерпний. Будь ласка, допоможіть нам скласти листи в офіс президента, в міністерство освіти, діти не можуть вчитися в таких умовах. Наша школа одна з кращих в області, вчителі з величезним педагогіческім досвідом і таке ставлення чиновників просто обурливе.

Метки: Село Александровка, столовая, школа