В Пятихатках торжественно открыли Аллею памяти и Славы

Офицеры Днепропетровского областного Территориального центра комплектования и социальной поддержки приняли участие в торжественном открытии Аллеи памяти и Славы и Мемориала погибшим воинам Пятихатского района, которые отдали свою жизнь в противостоянии с российским агрессором. На стеле 26 памятных досок ... В Пятихатках при населении 20 тыс. человек уже 9 погибших добровольцев, еще 17 - из района. В группе «Дніпропетровський обласний ТЦК та СП» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

аллея_3

-Разом із членами сімей та бойовими побратимами загиблих, у заході взяли участь представники Оперативного командування "Схід" Збройних Сил України, інших військових частин, керівництво органів державної влади та місцевого самоврядування, духівництва, громадські діячі, волонтери.
Накидку з меморіалу зняли діти бійців, які стали гранітними солдатами та навіки закарбовані у пам’яті української землі.
Під час церемонії відслужили поіменну панахиду, спільно із сім’ями загиблих і присутніми молилися за упокій душ загиблих, та за те, щоб жодне нове ім’я, не з’явилося на цій алеї, освятили меморіал, поклали квіти та вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.
«Вже минуло два с половиною роки, як загинув мій чоловік, - говорить Руслана, дружина загиблого бійця, - Тепер у нашій сім’ї головний - син Тамерлан, за характером він весь у батька, вольовий, хоча йому тільки п’ять рочків. Тата він пам’ятає, навіть коли купуємо цукерки - завжди одну залишає для нього».
«Ці воїни, назавжди увійшли в історію і заслуговують на такий меморіал. Він буде нагадувати мешканцям міста та району, що наша незалежність відбулася завдяки тим, хто віддав своє життя, захищаючи Україну, хто боронив спокій, перебуваючи на лінії оборони нашої країни», - зазначив представник ОТЦК та СП підполковник Андрій Соловейчик.
А на моїй землі іде війна, стріляють танки і ревуть гармати,
Сповита горем в чорному вбранні, сльозами вкрилась не одна вже мати.
Найкращі з кращих падають від куль, грудьми своїми землю прикривають,
Сумним набатом в селах і містах, звучать слова «Герої не вмирають».
Вони живуть на віки у серцях і в пам’яті народу України,
І не дозволять нашим ворогам перетворить країну на руїни.

аллея_8 аллея аллея_2 аллея_4 аллея_5 аллея_9

аллея_6 аллея_7

Метки: Аллея памяти и Славы, Пятихатки