В полиции прокомментировали жесткое задержание женщины с собакой

Патрульная полиция Днепра прокомментировала задержание женщины, которая выгуливала собаку бойцовской породы без намордника. Видео этого инцидента из-за достаточно жестких действий патрульных получило неоднозначную оценку в соцсети.
Руководитель пресс-службы Патрульной полиции Днепра Людмила Копыленко сообщила следующее на своей странице в Facebook.
Чи можна вигулювати собаку небезпечної породи без повідка та намордника в громадському місці? Не можна. Хто сумнівається - читаємо « Про затвердження Правил утримання тварин у домашніх умовах та поводження з домашніми тваринами на території міста Дніпра». Відповідальність за порушення правил утримання та вигулу домашніх тварин регулюється ст.154 КУпАП.

Чи має право поліцейський зробити зауваження жінці, яка порушує ці правила? Не лише має, але й зобов'язаний. Чи має виконати жінка вимоги поліцейського, а не запитувати "а хто ти такий щоб робити мені зауваження?" ЗОБОВ'ЯЗАНА виконати вимоги. Просто тому, що перед нею представник закону. ПОВИННА, а не йти з місця, ігноруючи патрульних. Ви можете зараз розвести дискусію "она же женщина!" чи "идите лучше наркоманов ловите, а не собачников!" можу сказати одне - порядок починається з вас. Сподіваюсь, ті, хто знову облив брудом патрульних в фб, згадає свої слова, якщо доведеться зіткнутися зі стафом без повідка та намордника та його господарем, який плював на правила.

Метки: задеожание, полиция