В Покрове обшарпанные придомовые территории превращают в элитные дворы

Улица Уютная в Покрове стала действительно уютной. В жилых кварталах домов № 1, 3 выполнен целый комплекс работ. Как и в большинстве микрорайонов города, подобного рода ремонты здесь не проводились со дня сдачи домов в эксплуатацию - более тридцати лет. В группе «Ностальжи Никополь» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Час позначився і на стані дорожнього покриття, пішохідних доріжках та підходах до будинків. Реконструкцією було охоплено усі проблемні ділянки: видалено аварійні дерева, чия коренева система руйнувала пішоходи, замінено бордюри, укладено нове асфальтне покриття. У процесі ремонту передбачено паркувальний майданчик, а здовж будинку №3 облаштовано пішохідну зону, вимощену плиткою.

Цей пішохід з’єднує увесь мікрорайон, ним мешканці простують у справах, тепер крокувати ним значно комфортніше. Для зручності жителів встановлено й лавочки. Замість видалених дерев висаджено молоді саджанці. Процес благоустрою ще триває.

Продовжуються у мікрорайоні і ремонтні роботи, наразі реконструкцією охоплено вулицю Уральську, де відновлюють відмостки, підходи до будинків і одну з головних пішохідних зон.

ул ул_2 ул_3 ул_4

Метки: Покров, реконструкция улиц, ремонт