В плен к боевикам «ДНР» попал наш земляк

Среди восьми украинских бойцов, попавших в плен на Донбассе оказался наш земляк, никопольчанин. Об этом сообщает Nikopolnews.
«Згідно інформації, отриманої від Благочинного ПЦУ Нікополя і району ігумена Меркурія Скорохода, військовослужбовець з 43 батальйону, мешканець Нікополя, опинився у складі восьми полонених воїнів.
Традиційно у 43-му батальйоні служить багатомешканців Нікополя та інших населених пунктів Дніпропетровщини. На жаль, покищо майже нічого не відомо про долю наших хлопців. Представники так званої ДНР підтвердили, що полонили групу українських військових, назвавши їх розвідниками.
В штабі ООС же повідомляють, що бійці заблукали і випадково потрапили на окуповану територію. Їх товарищі стверджують, що місцевість там дійсно складна і легко заблукати». – отмечается в сообщении.
Ранее мы писали  о том, что восемь украинских военных, двигаясь на грузовом автомобиле в районе населенного пункта Новотроицкое, отклонились от  маршрута и попали на временно оккупированную территорию, где их задержали боевики.

плен

Метки: Донбасс, плен