В Петриковском районе малыш заблудился в плавнях

В Петриковском районе полицейские разыскали мальчика, который ушел гулять и заблудился. Об этом сообщает Поліція Дніпропетровської області.
«Маленький Артем відійшов від дому на відстань понад півтора кілометри та заблукав у плавнях. На щастя, жертвою злочину чи нещасного випадку дитина не стала.
Повідомлення про зникнення дитини до поліції надійшло 31 липня близько 18-ї години. Мати хлопця повідомила, що син гуляв на подвір’ї, а потім раптом зник. Близько трьох годин вона намагалася знайти його самотужки, після чого звернулася за допомогою до поліції. На пошуки дитини була направлена група реагування патрульної поліції Петриківського відділення поліції.
Поліцейські обстежили місцевість поблизу будинку, територію навколо поля та лісосмугу. Невдовзі біля плавнів за селом побачили й самого мандрівника, який йшов дорогою. Неушкоджену дитину передали матері, відносно якої склали адміністративний протокол за ч.1 ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей)», - отмечается в сообщении.

рт

Метки: потерялся ребенок