В Павлограде задержали группу серийных воров-гастролеров

За два дня группа воров совершила три кражи. Объектами злоумышленников становились небольшие заведения торговли, не оборудованные системами защиты. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Перше повідомлення про крадіжку із торгівельного павільйону надійшло до поліції Павлограду ранком 30 травня. Вже наступного дня з таким же повідомленням звернувся до правоохоронців інший підприємець. У потерпілих із приміщення було викрадено весь товар та ноутбук.

В ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що до вчинення злочинів причетні троє чоловіків.
Першого червня поліцейські карного розшуку одного затримали, коли він намагався забрати із схованки викрадене. Інших двох у той же день. Зловмисниками виявилися мешканці міста Маріуполь віком від 20 до 23 років.
Під час слідчих дій встановлено, що чоловіки причетні до аналогічних кримінальних правопорушень у Запорізькій області.
Викрадене майно частково вилучено та повернуто власникам.
Наразі чоловіків затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання про оголошення повідомлення про підозру.
За вказаним фактом відкриті кримінальні провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
На теперішній час зловмисники перевіряються до вчинення інших злочинів на території міста.

сигареты

бук

Метки: кражи