В Павлограде прошла акция матерей пропавших без вести в АТО бойцов

В Павлограде матери и родственники пропавших без вести в зоне АТО/ООС бойцов провели акцию «Мы есть». Об этом сообщается на странице «ТН-Экспресс» в Фейсбуке.

Screenshot_4

- Мета акції - нагадати українцям про зниклих безвісти, а ще те, що комісія з цих питань є, але не працює і вже два роки не займається пошуком зниклих хлопців, - отмечается в сообщении. - Ці родини один на один з своєю бідою. Їм гостро не вистачає уваги та підтримки.
Наразі в Павлограді є 3 таких родини, в Павлоградському районі - 1, по всій Дніпропетровщині - 40, а в Україні близько 700 сімей.
В акції також взяли участь військові капелани Павлограда та Дніпра, активісти. Організатор - Об’єднання рідних зниклих безвісти «НАДІЯ» з м. Дніпро.
Два місяці тому об'єднання створило профільний сайт.
- Це сайт НАДІЇ на повернення тих, кого ми чекаєм і шукаєм вже сьомий рік поспіль! Якщо у вас біда, зник хтось з ваших близьких - не мовчить! Тільки разом ми спроможні отримати правду про долю наших рідних! Тільки разом ми спроможні повернути їх до дому. Не зволікайте! Об'єднуємося!", - закликається на сайті.

Метки: акция «Мы есть», пропавшие солдаты