В Павлограде мужчина взял в заложники жену и заминировал дом

За ложное сообщение о минировании здания полицейские задержали жителя Павлограда. Находясь в состоянии алкогольного опьянения мужчина сообщил в полицию, что заминировал дом и держит в заложниках жену. Полиция Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-Повідомлення про мінування приватного будинку надійшло до поліції 6 лютого о 14:30. Заявник розповів, що по периметру подвір’я встановлені розтяжки і він тримає в заручниках дружину.

Коли поліцейські виїхали на місце, чоловік облив подвір’я пальним та погрожував підпалити. Порушника затримали, територію домоволодіння обстежили. У будинку, окрім 35-річного господаря, нікого не було. З місця події поліцейські вилучили каністру із залишками пального.

Під час допиту затриманий не зміг пояснити мотиви свого вчинку через алкогольне сп’яніння.
За цим фактом слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України, тобто завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності. Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. Тривають слідчі дії.

канистра

 

Метки: алкогольное опьянение, заложник, минирование, полиция