В патрульной полиции рассказали, что чаще всего воруют из магазинов Днерпа

Как известно, в зависимости от суммы похищенного товара существует административная и уголовная ответственность. Однако, воришки вряд ли это понимают. Есть в административном кодексе ст. 51 "Мелкая кража". Так вот, мелкой она считается, если стоимость имущества на момент похищения не превышает 0,2 необлагаемых минимумов доходов граждан. В 2019 году 0,2 минимума - это 192,1 грн. Об этом в соцсети сообщила пресс-инспектор Патрульной полиции Днепропетровской области Людмила Копыленко.

-Що найчастіше цуплять з полиць супермаркетів? По-перше, чоловіки дуже часто викрадають алкоголь, - отмечается в сообщении. - Найцікавіше те, що не завжди просто пляшку або дві горілки, а обов'язково щось елітне типу віскі Джек Деніелз, або Хенкі Баністер. Також улюблений об'єкт - червона ікра та дорога риба.

Жінки найчастіше намагаються викрасти звичайні продукти - ковбасу, сир, м'ясо. Але бувають окремі цікаві випадки. Наприклад, жінка не розрахувалася за пляшку пива, а коли продавщиця попросила все ж таки її сплатити за товар, то випила її прямо біля каси.
Є 18-річні парубки, які полюбляють солодощі. Так, в одному з супермаркетів любитель солоденького виніс 2 снікерси, 2 кіндери, батончик Марсу, нестле, шоколадку «Світоч» та каву. Все вмістилося в суму 141 грн. А от його "колезі" трошки не пощастило - чоловік поцупив півкіло цукерок "Гулівер", півкіло "Чарлі", плюс 2 освіжувачі повітря та журнал "Ліза". Сума поцупленого виявилась 193, 12 грн.

Любителів Нутели - чоловіка і жінку - патрульні також відправили до відділку. Парочка задарма хотіла посмакувати 3 банками шоколадно-горіхової пасти, ковбасою, та запити чаєм з кавою. Сума виявилася не для адмінпротоколу - 378 грн.

З магазинів косметики та товарів для побуту найчастіше викрадають парфуми. Одна жіночка поцупила надодачу до них ще й три туші - мабуть собі, мамі і подрузі. Інша захотіла гарної білизни і вкрала трусиків на майже 400 грн. Бувають випадки, коли на жіночі парфуми кладуть око чоловіки. А один ось нещодавно викрав просто жіночу шапку.

Дрібний товар - а значить непомітний. Мабуть так думають ті, хто намагається пронести повз касу товар з будівельних магазинів. Так, патрульні виїжджали на виклики, коли підлітки скоїли крадіжку петард, а чоловік привласнив собі кусачки.

Найзначнішими крадіжками з магазинів за цю осінь стала крадіжка невідомим 2 спортивних штанів на суму 3400 грн. та крадіжка, яку скоїла жінка в магазині техніки - дамочка поцупила депілятор за 2000.

І на останок, хіт місяця - громадянин вкрав "Мілку" в супермаркеті. Коли патрульні приїхали, той був на місці, зізнався у скоєному і повідомив, що таким вчинком хотів перевірити якість роботи охорони магазину та поліції. Ну таки впевнився, що ми працюємо.

Метки: кражи, магазины, полиция, супермаркеты