В парке Шевченко Днепра выявили и демонтировали три незаконных киоска

29 октября в парке им. Т. Г. Шевченко демонтировали три временных сооружения, которые долгое время не работали. По словам юриста коммунального предприятия «Благоустройство города» Оксаны Крижовец, руководство парка обратилось в КП с просьбой принять меры в отношении трех бесхозных сооружений. Об этом нашему сайту сообщила пресс-служба горсовета.
-Інспектори провели перевірку, в результаті якої встановлено, що кіоски дійсно зачинені і вже довгий час не працювали. На ці споруди були виписані та розвішені приписи з вимогою прибрати їх, але ніхто з власників ані до парку, ані до нашого підприємства не звернувся. Тому виконкомом міської ради ухвалив рішення про демонтаж. Традиційно такі споруди направляються на штрафмайданчик. Якщо з’являться власники, які нададуть документи на ці кіоски, то вони зможуть їх забрати після сплати усіх необхідних штрафів, – зазначила Оксана Крижовець.
Зі свого боку директор КП «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка» Олександр Буйволюк пояснив, що після призначення його на посаду керівника була проведена інвентаризація, під час якої виявили кіоски, на які не було жодних документів.
-Видно, що ці кіоски вже давненько не працюють. Намагалися самотужки знайти власників, але не вийшло, оскільки жодних документів немає. Тому звернулися до КП «Благоустрій міста» у законний спосіб вирішити питання з розміщення цих споруд, – додав директор парку.

киоск киоск_2

 

Метки: демонтаж, киоски, парке им. Т. Г. Шевченко