В оселях дніпрян буде тепло і затишно — місто готове до зими і успішно увійшло в опалювальний сезон

Нині Дніпро має сучасний автопарк спецтехніки, котра здатна працювати на автошляхах у будь-яку пору року, а її переобладнання триває лише кілька годин. Системна робота у цій галузі дозволила забути про те, що зима може прийти «раптово», як це бувало раніше. Нині в місті цілорічно дбають про наявність необхідних матеріалів, оновлюють теплові підприємства. Завдяки цьому Дніпро успішно проводить опалювальний сезон і утримує один із найнижчих серед великих міст тарифів на опалення. Та головне — забезпечує затишок для містян. Так, уже до кінця цього тижня теплопостачання буде по всьому місту. Зокрема і для мешканців вулиці Титова, котрі два роки перепід‘єднані від котельні Південмашу, що була для них багаторічною проблемою.

_MG_9043

Співробітник «Теплоенерго» Євген працює на підприємстві дванадцять років. Чоловік запевняє — нині його КП не йде у жодне порівняння з тим, що було раніше: «Оновлення автопарку, модернізація котлів, мереж, дбають і про комфорт працівників. Підприємство якісно змінилося. На рівні країни воно має високий рівень».
Дніпро також готовий до зими. У місті вчасно розпочали подачу тепла та заздалегідь підготували все необхідне для посипання доріг.

_MG_9044

«Є до чого прагнути, вивчати нові технології та вдосконалювати свою роботу. Адже від цього залежить комфорт мільйонного міста», — переконаний комунальник Павло, для якого робота на підприємстві нині є цілковитим задоволенням.
Працювати на благо рідного міста повертаються заробітчани з інших країн.
«Люди хочуть працювати тут, бо бачать зміни на краще», — пояснює інженер КП УРЕА Олексій Герасимович.
«До опалювального сезону підготувалися належним чином. Утім, у нас не було такого, щоб опалювальний сезон почали невчасно чи взагалі — провалили його. Щоб містянам було тепло і комфортно, ми працюємо цілий рік», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов під час zoom-конференції з представниками профільних відомств мерії 3 листопада.

_MG_9056