В Офісі Генпрокурора підтвердили затримаанння кримінальних авторитетів з Дніпра

Правоохоронці затримали відомих у Дніпрі кримінальних авторитетів «Умку» Сергея «Умку» Олейника и «Лашу Свана» Лашу Джачвлиани. За даними слідства, вони, перебуваючи у статусі підозрюваних у справі щодо поширення злочинного впливу, з грудня 2020 року по березень 2021 року на території України організували і взяли участь в трьох злочинних зібраннях з представниками криміналітету. Про це повідомиі Офіс Генпрокурору.

-На цих «сходках» вирішувалися питання координації злочинної діяльності та конфліктні ситуації. Також приймалося рішення про виділення фінансової допомоги з так званого «злодійського общака» на святкові потреби криміналітету та «ворів в законі», які перебувають у місцях позбавлення волі. На «сходці» одного з лідерів ОЗГ наділили ширшими повноваженнями – надали можливість збору коштів, одержаних злочинним шляхом, на території Одеси, - повідомляють прокурори.

Наразі вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу. Оперативники продовжують збирати доказі у кримінальному провадженні.

Метки: затримання