В областной больнице им. Мечникова успешно провели уникальную операцию на головном мозге

Благодаря длительной, скурпулезной работе медиков в течение более шести часов удалось тотально удалить новообразования и обеспечить анатомическую целостность всех структур головного мозга пациентки. Врач-интерн нейрохирург Днепропетровской областной клинической больницы им. И.И. Мечникова Ростислав Малый в соцсети сообщил следующее.

операция

-Для більшості пацієнтів діагноз «пухлина» головного мозку звучить як вирок. Але не всі усвідомлюють що пухлина - об’ємне утворення головного мозку може бути декількох видів: злоякісною або доброякісною. А в деяких випадках взагалі може бути не пухлиною.

Пацієнтка К. 37 р, більше 8-ми років мала тяжкі неврологічні порушення: нестерпний біль в ділянці обличчя, оніміння в тілі, згодом почала втрачати слух, став погіршуватись голос, знижуватися артеріальний тиск.

Останні місяці до операції не могла самостійно ходити, тяжко було фокусуватися на предметах. Коли виконали МРТ головного мозку було виявлено гігантське новоутвореня, яка розташовувалася навколо стовбура мозку, порушувала життєво важливі функції та охоплювала дуже багато нервів та низку великих судин.

В сучасній операційній з використанням мікроскопу та ендоскопічної асистенції, інтраопераціного нейрофізіологічного моніторингу працювала досвідчена команда нейрохірургів на чолі з завідувачем відділення Сірко А.Г., анестезіологів, медичних операційних медсестер ОКЛ ім. Мечникова, які мають величезний досвід таких втручань.

Завдяки тривалій, скурпульозній роботі (понад 6 годин) в операційній нашій команді вдалося тотально видалити новоутворення та забезпечити анатомічну цілісність всіх структур головного мозку.

На наступний день після операції пацієнтка переведена до своєї палати, симптоми захворювання регресують кожного дня.
Треба зазначити що видалене утворення є цілком доброякісним та його тотальне видалення забезпечує пацієнтці високу якість життя.
Завдяки наявності в ОКЛ ім.І.І. Мечнікова (головний лікар - професор С.А. Риженко) сучасних методів діагностики, таких як МРТ, СКТ, Ангіографія стає можливим діагностування та лікування всіх видів патології центральної нервової системи на сучасному рівні.
Ми молоді лікарі-інтерни пишаємося і дякуємо за можливість навчатися у майстрів своєї справи та отримувати такий незабутній досвід!!!

опухол_

Метки: больница им. Мечникова, уникальная операция