В области собираются посадить “Миллион деревьев за сутки”

21 марта 2020 года в рамках всеукраинского проекта "Озеленение Украины" пройдет акция, в ходе которой планируется высадить 1 000 000 деревьев. Об этом сообщается в группе «Озеленення України. Дніпропетровська область» в Фейсбуке.

озеленение

- Акція 1 000 000 дерев в Україні – у Дніпропетровській області І все це – за 24 години. Тягне на рекорд, чи не так? Ініціатори – Національний проєкт “Книга рекордів України” та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу “CEO Club Ukraine”, - отмечается в сообщении.
Співорганізатор в Дніпропетровській області – Юрій Остапюк в партнерстві з Дніпропетровською обласною державною адміністрацею, Save Dnipro і ГО "Екорада".
Мета проєкту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети, консолідувати українців та сприяти формуванню позитивного іміджу України у світі.
Ви можете взяти участь в акції в якості:
Волонтера – активна участь у висадженні дерев на локаціях.
Партнера – забезпечення організаційної, матеріально-технічної бази реалізації проєкту, закупівля дерев.
Інформаційного партнера – висвітлення інформаційних приводів проекту на доступних ресурсах.
Еко-Амбасадора.

В комментариях к новости люди переживают, что посаженные в рамках яркой деревья ждет непростая судьба. Ведь за ними надо ухаживать, поливать. Кто этим будет заниматься пока неизвестно. Однако организаторы акции обещают позаботиться о том, что все деревца были взяты на баланс.

Метки: акция, озеленение, посадка деревьев