В Обласному центрі вакцинації у Дніпрі щепили від коронавірусу майже 3 тис людей

Понад два тижні тому на Дніпропетровщині розпочав роботу Обласний центр вакцинації від COVID-19. За цей час там щепили майже 3 тис людей, повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька.

10

«Нарощуємо темпи вакцинації на Дніпропетровщині. Щодня щепимо майже 10 тис мешканців області. Працюють понад 200 стаціонарних пунктів щеплення. А також центри масової вакцинації у Дніпрі та Кривому Розі. Використовуємо три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty», – сказала Тетяна Квітницька.

Обласний центр вакцинації від COVID-19 відкрили у центрі Дніпра понад два тижні тому. Для комфорту відвідувачів обладнали кілька шатрів. Спочатку – реєстрація. Далі – огляд лікаря.

«Усе організовано на найвищому рівні, – сказав відвідувач Марат Тагір’янов. – Вважаю, що вакцинація – це найбільший винахід людства. Завдяки їй були переможені десятки серйозних захворювань. Переконаний – потрібно робити щеплення».

Після огляду – вакцинація. Далі протягом 30 хвилин людина знаходиться під наглядом медиків.

«Вакцина дуже добре переноситься. Побічні ефекти бувають вкрай рідко», – сказав лікар-терапевт Олександр Бучарський.

4

Керівник Обласного центру вакцинації, доктор медичних наук Олександр Родинський каже – щодня на щеплення приходить щонайменше дві сотні людей.

«Іноді за день буває і по півтисячі людей. Приходять не тільки ті, хто записався до листа очікування. А й просто без запису. Усіх приймаємо, – розповів Олександр Родинський. – Потім дані вносимо до Національної бази вакцинації. На повторне щеплення запрошуємо людей за 3-4 тижні».

Зробити щеплення у центрі вакцинації може кожен охочий. Достатньо мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. За наявності – декларацію із сімейним лікарем. Бажаючих приймають щодня з 8:00 до 18:00.

«Я працюю поряд із центром вакцинації. Дізналася, що сюди можна прийти просто без запису – дуже зручно. Швидко зареєстрували та зробили щеплення. Вважаю, цей процес треба підтримати, аби якнайшвидше перемогти хворобу», – сказала відвідувачка Поліна Борисова.

14

Дніпропетровський обласний центр вакцинації від коронавірусу працює за адресою: м. Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26. Вхід біля Будинку Пчолкіна.

«Боюсь захворіти та заразити близьких. Мій тесть дуже важко переніс коронавірус. Тому вирішив убезпечити себе і рідних та зробити щеплення. Все пройшло легко та безболісно», – поділився відвідувач центру Дмитро Ружин.

Загалом на Дніпропетровщині вже щепили від COVID-19 понад 272 тис мешканців області. З них більш ніж 88 тис – двома дозами.

Метки: вакцинация, коронавирус