В Новомосковске женщина продавала вещи, которые брала бесплатно в “социальном гардеробе”

Предприимчивая жительница Новомосковска продает одежду, которую ей жертвуют, как благотворительную помощь.

О вопиющем факте рассказала Татьяна Иваница на фейсбук-странице "Соціальний гардероб" Новомосковськ. 

-Шановна Євгенія Бабенко (вона ж Наташа, вона ж Свєта і т.д.) виявився факт продажу речей , тому ви більше не можете отримувати послуги "Соціального гардеробу". Ганьба - бракує слів, - написала автор поста, показав фото профиля непорядочной «нуждающейся».
Также Татьяна просит всех неравнодушных людей сообщать о фактах продажи благотворительных вещей, выступив на странице "Соціальний гардероб" Новомосковськ.  с обращением.

-Шановні відвідувачі "Соціального гардеробу", якщо ви знаєте факти продажу речей та іншого прошу повідомляти. Я розумію, що життя у всіх зараз тяжке, але гардероб створений для бескоштовного обміну речами та ін.

" Соціальний гардероб" створено членами громадської організіції "Шлях до майбутнього" (переселенці). На сьогодні 12 членів організації щомісячно роблять членські внески, які ідуть на утримання офісу . Ми знаємо, як тяжко виживати, коли в тебе не має нічого. Майже всі члени організації орендують житло , у всіх є маленькі діти , але ми вважаємо своєю міссією допомогати громаді Новомосковська, яка нас підтримала та підримує в нелегкий для нас час. Дуже неприємно, коли нас намагаються використовувати, коли речі беруть та продають. Не для цього ми створили "Соціальний гардероб". Всім дякую за підтримку - ми працюємо для вас! – пишет волонтер.

Метки: благотворительная помощь, вещи