В Новомосковске задержали двоих мужчин до смерти избивших 18-летнего парня

В Новомосковске полицейские задержали двух мужчин, которые до смерти избили 18-летнего парня. Нападавшие нанесли потерпевшему множественные удары по голове и туловищу, от которых последний скончался на следующий день в больнице. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- 30 листопада до поліції Новомосковська надійшло повідомлення від лікаря медичного закладу про те, що до реанімаційного відділення доставлено чоловіка з тяжкими травмами.

Як встановили оперативники, напередодні ввечері потерпілий разом із друзями відпочивали на одній із вулиць міста. Неподалік також відпочивали підозрювані. Під час вживання спиртних напоїв між потерпілим та нападниками виникла сварка, внаслідок якої 18-річний хлопець отримав тілесні ушкодження. Від яких помер у лікарні наступного дня.

Проведеними заходами правоохоронці затримали нападників. Ними виявилися місцеві мешканці 38 та 43 років.

У найкоротший час слідчим за погодження з місцевою прокуратурою чоловікам буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України.

Метки: драка, задержание, Новомосковс, полиция