Участник Второй мировой и волонтер: ветераны Днепра гордятся Николаем Осташевским

Организация ветеранов Новокодацкого района продолжает информационную акцию, посвященную 75-й годовщине Великой Победы над нацизмом под лозунгом «Никто не забыт, ничто не забыто». Об этом сообщил в соцсети председатель Организация ветеранов Новокодацкого района Владимир Духневич.

ветеран

-Осташевський Микола Кирилович народився 22 листопада 1922 року, учасник визволення м. Ленінграда від фашистських загарбників, воював в ополченні Ленінграду. Блокада Ленінграду була з 8 вересня 1941 року до 27 січня 1944 року німецькими, фінськими, іспанськими військами, а також добровольцями з Північної Африки. В місті було обмаль продуктів і палива, почався масовий голод в дуже холодну зиму.

ветеран_2

Полковник запасу Осташевський Микола Кирилович пройшов увесь ад війни 1941-1945 років від початку до кінця, захищаючи і визволяючи місто – герой Ленінград. Закінчив війну на Ельбі, де відбулася зустріч з союзними військами 25 квітня 1945 року. Микола Кирилович нагороджений орденом «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, орденом «За мужність», медаллю «За бойові заслуги» та медаллю «За Оборону Ленінграда».

У 2014 році, в наш неспокійний час, і не дивлячись на свій похилий вік, Микола Кирилович зробив свій грошовий внесок, перерахував дві свої пенсії для Української армії. Провідував в лікарні ім. Мечнікова поранених в зоні АТО, спілкувався з ними, пригощав воїнів різними стравами.

Метки: 75-я годовщина, Великая Победа, Вторая мировая