В Никополе ушел из жизни талантливый историк

24 ноября перестало биться сердце известного историка, энциклопедиста, чрезвычайно талантливого и творческого человека Игоря Валерьевича Анцишкина. На странице Никопольского краеведческого музея в Фейсбуке о нем сообщается следующее.

ник

- Анцишкін Ігор Валерійович народився 25 серпня 1959 року в м.Нікополі Дніпропетровської області. Закінчив середню школу №13 м.Нікополя. Закінчив Дніпропетровський державний університет в 1991 році – історик, викладач історії та суспільствознавства.

Ігор Валерійович працював у Нікопольському краєзнавчому музеї з 1989 року, а з 1991 року обіймав посаду головного зберігача. За цей час завдяки його невтомній праці було наведено лад у зберіганні і обліковуванні експонатів. Багато того, що було сховано десятиліттями у фондах музею було оприлюднено і дозволило зовсім по іншому поглянути на історію Нікопольщини. Сотні сторінок старих документів було введено у науковий обіг і стали доступними для українських дослідників.

Ігор Валерійович сам плідно займався науковою діяльністю. За роки роботи в музеї він брав участь у кількох десятках наукових коференцій різного рівня - від регіональних до міжнародних. Десятки публікацій у чисельних наукових збірках підтверджують його науковий рівень. Ігор Валерійович став співавтором декількох наукових видань.

Він був депутатом Нікопольської міської ради 1 скликання часів Незалежної України.

Відзначений нагрудним знаком «За заслуги перед містом»(Нікополь)

З науковим доробком Анцишкіна І.В. можно ознайомитись тут.

Метки: Игорь Анцишкин