В Никополе маньяк изнасиловал девушку и завел за гаражи, чтобы задушить: несчастная спаслась чудом

Ужасные вести пришли из Никополя. Там под предлогом трудоустройства преступник заманил 22-летнюю девушку в съемную квартиру, где изнасиловал. Затем насильник запер жертву в своей квартире до утра. В его планы входило убить несчастную и замести следы преступления. Ранним утром злоумышленник потащил девушку за гаражи и принялся душить.

Вот что сообщает пресс-служба ГУ НП в Днепропетровской области:

- В ході досудового розслідування працівники поліції встановили, що мешканка Покрова розмістила оголошення в інтернеті про пошук роботи. У відповідь невідомий чоловік зателефонував їй та запропонував роботу по догляду за дитиною, після чого запросив на співбесіду до міста Нікополя.
14 січня дівчина приїхала на співбесіду і прийшла за вказаною адресою. Опинившись у квартирі, чоловік зачинив двері, зв’язав дівчині руки та заклеїв рота. Поліцейські встановили, що зловмисник зґвалтував жертву та утримував дівчину силоміць у квартирі до наступного дня. 15 січня вранці він вивів її з квартири, провів до гаражів і намагався задушити.

Несчастную спасло чудо. В этот момент душегуба  и жертву увидел местный житель, выгуливающий собаку.

- Випадковий перехожий, який вигулював собаку, завадив йому завершити злочин. Злочинець втік, але вже через декілька годин був затриманий працівниками поліції. Правоохоронці встановили, що раніше чоловік вже був засуджений за зґвалтування та тяжкі злочини. Останні декілька місяців мешкав у Нікополі.
16 січня слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою злочинцю оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст.15 ч. 1 ст.115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство), ч. 2 ст.152 Кримінального кодексу України (зґвалтування ) та ч.1 ст.146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України. – отмечается в сообщении.
Ранее мы писали  о том, что на Днепропетровщине насильник-рецидивист развращал 12-летнюю школьницу.

Метки: изнасилование, попытка убийства