В Музее истории Днепра стартуют увлекательные экскурсии-квесты для детей

Музей истории Днепра запускает серию увлекательных интерактивных экскурсий для детей в рамках акции» «Літній табір в Музеї історії Дніпра». 
Юные исследователи смогут побывать на интересной экскурсии-квесте, прикоснуться к старинным экспонатам, включить настоящий патефон и сфотографироваться с самим Александром Полем. А также своими руками изготовить такую эксклюзивную свечу, какие производились на свечном заводе Екатеринослава.

Подробно о мероприятии рассказывает Музей історії Дніпра. 

198764759_514251713332995_4895154296168299669_n

-Літо – спека чи злива не стануть на заваді аби провести цікавий день в Музеї історії Дніпра.
Ми пропонуємо цікаву інтерактивну екскурсію-квест «МУЗЕЙНІ МАНДРИ». Наші фахові гіди з радістю покажуть музей. Окрім того, в музеї можна торкатися експонатів, увімкнути патефон 1950-х років, скористатися касою 1912 року та багато іншого. Про козацьку добу оповідає сучасний музичний кліп, а за допомогою мобільного додатку можна зробити фото з Олександром Полем.
Далі на юних відвідувачів чекає квест-гра музеєм. Гості діляться на невеликі групи та шукають відповіді у музейних залах.
Завершує інтерактивну екскурсію незвичний фільм, що розповідає про річку Дніпро, його пороги та мости.
Також у музеї можна долучитися до майстер-класу «СВІЧКОВА МАНУФАКТУРА».
У наших маленьких відвідувачів є можливість поринути в атмосферу справжньої свічкової майстерні! Під час майстер-класу діти дізнаються про те, як і з чого робили перші свічки, почують цікаві факти про свічкові заводи міста Катеринослава і виготовлять власну свічку з вощини! Учасники майстер-класу не лише отримають нові знання, але й заберуть з собою авторський виріб, - заинтриговали научные сотрудники МИД.

На интерактивные экскурсии-квесты юных исследователей приглашают с 15 июня.

Подробную информацию можно узнать по телефонам: 095 294 00 09, 095 105 20 16

Метки: Музей истории Днепра