В летнем лагере на Арабатской Стрелке умерла 15-летняя девочка из Кривого Рога

29 августа около 21:00 в лагере «Буревестник» во время вечернего выступления на сцене 15-летняя девочка потеряла сознание. Медицинские работники лагеря провели реанимационные мероприятия. Однако девочке это не помогло. Об этом сообщили в пресс-службе «АрселорМиттал» Кривой Рог».

- Аби не втрачати дорогоцінний час на очікування швидкої з Генічеська, медики вирішили транспортувати дитину каретою швидкої допомоги підприємства, яка чергувала у таборі, - отмечается в сообщении. - Однак дівчинка померла у лікарні, за попередньою інформацією, через різке загострення хронічної проблеми з серцем.
Згідно з медичною довідкою, проблем зі здоров'ям дитина не мала: в довідці не було зазначено жодних діагнозів і рекомендацій лікаря щодо обмеження фізичної активності. Така довідка про стан здоров'я дитини (форма 079) є обов'язковою умовою для відпочинку в таборі.
У той вечір дитина виступала на сцені разом з однолітками. Як кажуть педагоги, вона була активною та ініціативною, лідером, капітаном загону. Завжди брала участь у всіх табірних заходах і часто сама вигадувала цікаві розваги для дітей.
За фактом смерті дитини у поліції розпочали розслідування. Адміністрація «АрселорМіттал» Кривий Ріг» повідомила, що надасть усю необхідну допомогу родині померлої: «Висловлюємо щирі співчуття родині наших колег, працівників сортопрокатного цеху №1. Поділяємо нестерпний біль від втрати рідної людини».

бур бур_2

Метки: умер ребенок