В лесу Днепропетровщины в браконьерской петле погиб дикий кабан весом 120 кг

В Дмитровском лесу в браконьерскую петлю попал кабан. Его заметили егеря, но поздно. Рetropavlivka.city об этом сообщает следующее.

- Дику свинку, близько 120 кілограмів знайшли в браконьєрській петлі на кордоні Петропавлівського та Павлоградського районів у селі Дмитрівка, під час облави на лисицю.
Припускають, що петлі браконьєри встановили, коли річка, що розділяє два райони, була вкрита кригою. Коли ж крига скресла, дістатися до своїх пасток браконьєри не змогли, тож не змогли знати з петлі здобич.
- Браконьєри, перейшовши річку, поставили петлі, у одну з яких потрапила дика свинка. Петля зроблена з тросу і встановлена саме на стежці, де ходять дикі кабани. Коли тварина потрапляє до петлі, починає смикатися, а петля затягується, поки не задавить тварину. Дуже шкода, як виявилося, це була дика свинка, ще й поросною, в кінці лютого мала привести маленьких кабанчиків, - розповідає голова Петропавлівського УТМР Анатолій Жила.
Єгері та мисливці Петропавлівщини розпочинають постійні обходи мисливських угідь, аби попередити подібні злочини. Браконьєрські пастки знайшли й в інших частинах лісу, їх ліквідовують. Єгері попереджають, що штраф за знищення дикого кабана складає близько 60 тисяч гривень. Браконьєри начувайтеся, тепер "полюватимуть" на вас!

каб каб_2 кабан

Метки: браконьеры