В Криворожском горсовете фискальная служба проводит обыски

Сотрудники ГСУ ФГ ДФС Украины разоблачили противозаконную схему с тендерными закупками в Криворожском городском совете.
В течение 2018-2021 годов через систему тендерных закупок структурными подразделениями и коммунальными предприятиями Криворожского городского совета заключены договора с некоторыми обществами по закупке товаров (работ, услуг) на общую сумму более 1 млрд. 700 млн грн. Об этом сообщает пресс-служба Государственной службы Украины.

дфс

- Документально постачання товарів, виконання робіт та надання послуг відображено з використанням реквізитів підприємств, що мають ознаки фіктивності, - отмечается в сообщении. - Протягом тривалого періоду, реквізити, документи та печатки зазначених підприємств з ознаками фіктивності використовувались службовими особами за сприянням посадових осіб структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради з метою ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів.
Наразі тривають обшуку з метою виявлення та вилучення документів щодо оформлення вказаних закупівель, чорнових записів, щодо діяльності зазначеної схеми ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів.

Метки: горсовет, обыск