В Кривом Роге живодеры завязали щенку рот и заклеили пластырем анус

Измученного щенка нашли неравнодушные горожане и передали зоозащитникам. Щенку завязали рот рыболовной леской и заклеили анус лейкопластырем. Об этом сообщает tsn.ua.

- Цуценя до зоомагазину на мікрорайоні Даманський принесла жінка, вона самотужки намагалася звільнити тварину, але не змогла, - рассказала зоозащитница из Кривого Рога Лейла Магеррамова. - Побачене шокувало продавчинь. У цуценяти був туго перемотаний рот волосінню, вона врізалася у шкіру і її ледве змогли розрізати.
Дівчата зрізали волосінь разом з шерстю. Хтось закрутив спочатку одну щелепу, потім іншу, а потім обидві. У малюка перерізане піднебіння. Анус йому заліпили лейкопластирем, який теж довелося зрізати. Ще кілька днів і тварина могла загинути. Не знаю як стають шкуродерами, або батьки допомагають дітям вирости такими, або у дітей з самого народження присутній фактор неповноцінності і ненависті, що передається від батьків.
Зараз цуценя оговтується від пережитого стресу.
Тварина проходить курс лікування, а тим часом зоозахисники підшукують йому дбайливого господаря. Сама ж Лейла занепокоєна тим, що шкуродер може продовжити свої жорстокі справи і обрати іншу беззахисну істоту.

щенок_2 щенок

Метки: живодеры