В Кривом Роге задержали четырех организаторов онлайн-порнобизнеса (ВИДЕО)

Ежемесячно на изготовлении и сбыте порнографического видео организаторы незаконного бизнеса имели более 3 млн. гривен прибыли. Национальная полиция Днепропетровской области сообщает следующее.

-Встановлено, що група складалася з 32-річного чоловіка та трьох жінок віком від 23 до 27 років. Чоловік орендував три квартири та облаштував їх під порностудії. Жінки займалися вербуванням молодих дівчат – розміщували оголошення у соцмережах та на дошках оголошень. Потім запрошували жінок до вербувального центру на співбесіду. Кращих допускали до роботи в порностудіях. Поліцейські встановили 25 дівчат, які в режимі онлайн спілкувалися із клієнтами та транслювали відео порнографічного характеру.
18 листопада працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі слідчим під процесуальним керівництвом прокуратури провели обшуки у трьох порностудіях та вербувальному центрі. У ході обшуків було вилучено близько 100 тис. гривень, 2 тис. доларів, 15 комп’ютерів, 10 вебкамер та інші речові докази.
За даними фактами відкрито кримінальне провадження за статтею 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Наразі трьом особам вручені повідомлення про підозру, стосовно четвертого фігуранта збирається доказова база.
В Індустріальному районному суді м. Дніпра вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

полиция полиция_2 полиция_3

Метки: Кривой Рог, порнобизнес, порностудия